Emos P3519

• Kratší doba svícení na plný výkon

Nabijecí
Běžecké
LED

Praktická a kvalitní LED čelovka je ideálním pomocníkem všude tam, kde potřebujete světlo, a nemáte volné ruce.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• 1xAA, nataceni, kvalitni provedeni
  • , zakoupeno v Nářadí Hornig

• klasická tužková baterie

• AA baterie, když jsem na cestách mám sadu AA dobíjecích baterií pro všechny moje přístroje

perfektní světlo, má i červené světlo a blikačku, takže se dá použít v nouzi jako zadní světlo, kúpil jsem si ho do rakouska, abych večer v lese při rozdělávání bivaku u červeného světla nebyl vidět,

• , zakoupeno v NakupLevne.net

• Jen na 1x AA
    • Lehká
    • Kratší doba svícení na plný výkon

• Voděodolnost...to je však málo...
    • Plast na čele do čela dost tlačí...na běh nepoužitelná....

Na běh absolutně nepoužitelná,.....nechápu, jak výrobce může tvrdit, že je vhodná na běh...dosvítí reálně tak na 2-3 metry a to ještě na chodníku, v lese dosvítí taky tak ( to dá rozum ), ale neosvítí úplně terén, čili snadno zakopnete o kořen, uklouznete na bahně...chápu že za tyhle prachy nelze očekávat zázrak, ale ať výrobce neklame zákazníka, tahle čelovka je dobrá někam do dílny nebo na zahradu, když jdu zavřít kurník.... Do lesa či terénu se doporučit rozhodně nedá..... ( mám náběh cca 400km měsíčně, pro případné rýpaly... ) a tuhle čelovku jsem chtěl jako rezervní, když mi dojde má nabíjecí, která je úplně jinde....za mě zklamání a obrovské..... Holt čelovky na baterie jsou asi k ničemu.....co se běhání týče...

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Výborně svítí

• , zakoupeno v Svět žárovek

• Velmi lehký, dobře nastavitelný směr svícení.

Vyhovuje.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• + kompaktní rozměry
    • + nízká hmotnost
    • + dobrá ergonomie a ovládání
    • + 1xAA
    • - barevně nehomogenní světelný kužel
    • - lacinější plastová optika

Největší přednost vidím v nízké hmotnosti (35,2g bez pásku a baterie, pásek váží 10g).
    Těžiště je navíc blízko u hlavy, takže čelovka nemá tendenci skákat nahoru a dolů.

Ovládání je pohodlné, tlačítkem na straně. Když chcete čelovku vypnout, stačí jeden stisk, není potřeba "projet" všechny režimy jako u lacinějších čelovek. Zapíná se vždy v maximálním režimu a dalšími stisky se vybírají další režimy. Když chvilku počkáte a znova stisknete, čelovka se vypne.

Světelný kužel má modrý střed a nažloutlé okraje, což mně osobně vadí. Když si chcete jenom posvítit ve tmě, tak je to jedno, ale při čtení nebo při ruční práci mě to ruší.

Cena je přiměřená kvalitě a výkonu. Kdybych si chtěl jenom občas posvítit ve tmě, tak mi poslouží stejně dobře čelovka od Vietnamců za 50 korun. Na pravidelné používání pro náročnějšího uživatele bych ale doporučil si připlatit za lepší značkovou čelovkou (např. Fenix, Armytek, ZebraLight, Spark...).

Tuhle čelovku dostane jiný člen rodiny a já budu raději i přes trochu větší hmotnost dál používat Fenix HL20.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• malá a lehká
    • jenom bobovka ale svítí super

ideální na kolo a turistiku kutil at zvolí jinej model z možností nastavení světelného kuželu