Boruit RJ-2800

LED
Světelný tok
3000 lm

• , zakoupeno v Poctivý Eshop1

Ideální pro rybáře. Svítí neskutečně.

• výkon

• Vše jak jsme očekával

Běžecké
LED
Světelný tok
3000 lm

Kvalitní outdoorová čelovka s LED XM-L/T6 diodou. Vhodná pro noční běh v náročném terénu, při kempování nebo jako kvalitní svítilna při práci. Čelovka má 3 druhy svícení a uspokojí i náročné zákazníky.

Vysoce výkonná čelová svítilna se ZOOM s 2x diodou CREE T6 bílé a modré barvy se svítivostí až 3000 lm a životností až 100.000 hodin.Napájení obstarává 2x nabíjecí baterie 18650, 3,7V.  Má nastavitelný elastický popruh  na hlavu, snadno se nosí. Lze ji jednoduše naklápět, takže svítí přesně tam, kam potřebujete. Čelovka je vhodná pro rýbáře,protože obsahuje i CREE T6 modré barvy,která neplaší ryby.

Lze použít jako klasickou čelovku nebo jí lze přidělat na většinu cyklistických přileb. Vhodná pro turistiku, kempování, rybaření, jízdu na kole, lov a další outdoorové aktivity.

• Doba nabíiení :4-8h. Světelný čip : CREE T6 LED 2x (bílá a modrá barva).Světelnost : 3000lm (lumen). Materiál :ABS plast,Kov.Označení :QiiM BORUiT RJ-2800.Režim svícení: Plný výkon (bílá led),Úsporný výkon (bílá led),Blikání (bílá led),Plný výkon (modrá led).
  • Barevné provedení čelovky :černá s doplňkem zlaté,modré,stříbrné,černé barvy.Tento výrobek je k dispozici ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možný výběr konkrétní varianty. Může Vám být doručena jiná než vyobrazená varianta.
  • Součást balení : čelovka se zoom,nabíječka do sítě 230V,nabíječka do auta 12V, 2x nabíjecí článek 3,7V,český manuál.Nápis na popruhu se může lišit.

• , zakoupeno v Poctivý Eshop1

Ideální pro rybáře. Svítí neskutečně.

• výkon

• Vše jak jsme očekával

• Modré světlo
    • Slušná výdrž

Perfektní pro rybáře. Slušná výdrž i na přiložené baterie. Já si dávám svoje s lepší kapacitou a vydrží mi 10h plného výkonu. Za ty peníze super kup

Poctivý Eshop1 (prodejce)

jsme moc rádi, že jste spokojen. Ať dlouho slouží.

• Zpracování
    • Modré světlo
    • Doba svícení

Výborná čelovka za pár korun. Prodejce poradil při výběru a pro rybáře je ideální. Svítí snad 200m do dálky. Dá se naštelovat, aby svítila i do prostoru. Dokoupil jsem i náhradní baterie. Spokojenost.

Poctivý Eshop (prodejce)

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s čelovkou spokojen.

• , zakoupeno v Poctivý Eshop

Čelovku jsem musela reklamovat, přestala fungovat (nedala se vypínat). Po odeslání čelovky zpět mi bylo sděleno, že tam chybí jakási krytka konektoru, tudíž se tam dostala vlhkost a proto čelovka nefunguje. No když samovolně vypadla jakási krytka a brzy to přestalo fungovat, tím tuplem to poukazuje na vadný výrobek, ne? Smůla, bylo mi pouze nabídnuto, že mi ten šmejd pošlou zpět!! Poctivci :DD

• , zakoupeno v Poctivý Eshop

• má zoom+silné modré a bílé světlo

za pěknou cenu solidní čelovka s dlouhou výdrží

• , zakoupeno v Poctivý Eshop

Na běžné sportovní aktivity OK.

Svítí

Poctivý Eshop (prodejce)

Dobrý den, jsme moc rádi,že jste spokojen a přejeme,aby čelovka sloužila co nejdéle. Krásný den,
    Jirka

• svítivost