Recenze Cattara LED 570lm ZOOM

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Krutopýr

Přidáno: 14. listopadu 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Super svítí, na poloviční svícení ideálně osvětluje pracovní prostor a vydrží celkem dlouhou dobu, na plné svícení a plný zoom krasně osvětluje místa i 150m daleko.
  • Docela pomalé nabíjení. Když pracujete denně do rána, je hlavně v zimě důležité nezapomenout a jako
  • první věc, po příchodu domů píchnout čelovku do nabíječky.

Čelovka je super. Dobrý výkon za solidní petikilo. Mám už druhou, stejnou. První jsem vyměnil za vzduchovku :) doporucuju

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že jste spokojený s výrobkem. Těšíme se na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Ověřený zákazník Turistické potřeby

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v Turistické potřeby

Čelovky jsou stejně z Čajny a za tyto peníze paráda.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

KEFR

Přidáno: 26. července 2017

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• velmi dobrý zdroj pro čelovku a dobíjení
  • zadní osvětlení by mělo stále problikávat.S blikajícím předním světlem je dosti nevhodné se pohybovat na kole, jenom při zastavení to ano.

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Petzl Tikka