Climbing Technology Lumex Pro

80 %
Climbing Technology Lumex Pro je velmi výkonná čelová svítilna, s dlouhou dobou výdrže tužkové baterie a světelným výkonem až 185 lumenů. Ekonomický mód při kterém čelovka...
999 Kč
Doprava 89 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Gamisport.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta89 Kč1 472 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Climbing Technology Lumex Pro je velmi výkonná čelová svítilna, s dlouhou dobou výdrže tužkové baterie a světelným výkonem až 185 lumenů. Ekonomický mód při kterém čelovka...

Parametry produktu

LED
ano

Recenze

  Parametry produktu

  LED
  ano

  Popis produktu

  Climbing Technology Lumex Pro je velmi výkonná čelová svítilna, s dlouhou dobou výdrže tužkové baterie a světelným výkonem až 185 lumenů. Ekonomický mód při kterém čelovka vydrží svítit po mnoho dní a je možné na něj provádět většinu předvídatelných činností.  Červené světlo zvyšující bezpečnost a viditelnost uživatele je možné nastavit na blikání nebo stále svítící režim. Zvýšený režim je třeba pokud chcete cílený paprsek, který vám umožní přesné ostření na dlouhé vzdálenosti, nebo když chcete velmi intenzivní světelný tok do širokého okolí.

  Čelovka Lumex Pro je odolná proti vodě, sněhu i mrazivému počasí, takže zvládne i náročnější podmínky. Součástí balení jsou 3ks AA alkalických baterií.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  80 %
  průměr z 2 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  1 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Nedoporučuje produkt

   60 %
   • Dlouhá výdrž baterie
   • Různé režimy
   • Červená dioda vzadu
   • Nezapíná se sama v kapse/batohu
   • Svítivost není extra vysoká
   • Po 2 letech se zřejmě poškodil kontakt vedoucí od baterií k přednímu světlu, které tím pádem nefunguje

   Univerzální, spolehlivá a úsporná čelovka s různými funkcemi, ovšem jen do té doby než se poškodil kontakt mezi bateriemi a předním světlem. Teď svítí jen zadní červené světlo a přední nikoliv. Došlo k tomu po vypršení záruky.