Coleman CHT10

Vodotěsnost
Světelný tok
100 lm

• , zakoupeno v E-Outdoor

Čelovka se zdá vcelku kvalitní. Zapíná se od nejslabšího režimu (červená) . Pro vypnutí se nemusí problikávat a když je potřeba nejvyšší výkon stačí přidržet spínač. Je vhodná i do terénu na běh. Vyzkoušeno v Beskydech a stačil 3 režim. Světlo má teplejší odstín. Byla za dobrou cenu a osvědčila se tak jsem objednal ještě 2 pro děti a jediné co bych vytknul je, že každá má jiný odstín světla.

• Vše, zejména výkon.
    • Vlastně nic, jen je potřeba si najít délku stisku pro rychlé vypnutí, jinak je nutno se k němu proklikat přes všechny intenzity výkonů.

Výkon (svítí jako o život), odolnost a za tuhle cenu...

• , zakoupeno v KASA.cz

• Lehká, dobře nastavitelná, nikde netlačí.
    • Perfektně svítí, v podstatě mi stačila intenzita na 2.
    • Červená je super na čtení v mapě, nebo na přisvícení noční scény pro foťák.
    • hůř se vyndavá šuplíček na baterky, když tam jsou jde to o trošku líp

Super svítilna, potřeboval jsem ji původně jen na vylezení Lysé, ale už ji mám natvrdo v autě, super.

LED
102 g
Vodotěsnost
Světelný tok
100 lm

Pouze do vyprodání zásob.

Čelovka Coleman CHT 10 Headlamp

Čelovka CHT 10 Headlamp. Velice praktická výkonná čelovka Coleman CHT 10 Headlamp je vhodná na turistiku, kempování, treking, cyklistiku a další outdoorové aktivity. Je osazená jednou výkonnou Cree XT-E LED diodou, jednou červenou diodou a bílou pohotovostní diodou. Disponuje sklopnou hlavou s lehkou aretací, indikátorem stavu baterií a vodotěsnou úpravou. Nabídne Vám pět módů svícení. Extra vysoký výkon, vysoký výkon, střední výkon, malý výkon a červené světlo. Stahovací čelenka padne na každou hlavu a s výměnou baterií si poradí i malé dítě. Pro snadné otevření je praktický klíč integrován na sponě čelenky. Celkem rozumná čelovka se slušnými parametry za přijatelnou cenu. Patří k základnímu kempingovému vybavení.

Technická specifikace:

• Módy: vysoký výkon/střední výkon/nízký výkon/pohotovostní režim
  • Světelný tok: 100/70/50/30 lumenů
  • Doba svícení: 7/10/15/26 h
  • Dosvit: 54/45/30/28 m
  • Napájení: 3AAA baterie (jsou součástí balení)
  • Rozměry: 6,8 x 4,7 x 3,7 cm
  • Hmotnost: 102 g včetně baterií, 69 g bez bateri

Do vyprodání zásob.

• , zakoupeno v E-Outdoor

• Vše, zejména výkon.

Výkon (svítí jako o život), odolnost a za tuhle cenu...

• , zakoupeno v KASA.cz

• Lehká, dobře nastavitelná, nikde netlačí.
    • Perfektně svítí, v podstatě mi stačila intenzita na 2.
    • Červená je super na čtení v mapě, nebo na přisvícení noční scény pro foťák.
    • hůř se vyndavá šuplíček na baterky, když tam jsou jde to o trošku líp

• Rybařím jízda na kole a turistika a lepší čelovku jsem neměl .
    • Neuvěřitelná svítivost
    • Vůbec nic

Rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v EVA.cz

• Moje první čelovka a hned dle mých představ.
    • Neznám

Vybral jsem si dobře !

• kvalita
    • otočný kloub
    • svítivost

buď jsem narazil na špatný kus nebo jsem měl k ničemu dva páry nových baterií. Při noční tůře v mrazu -10st, po půlhodině začala svítivost klesat a pak už z toho byla jen bludička.

• , zakoupeno v C-outdoor.cz

plne splnuje moje pozadavky