Emos ST-8302

Praktická a kvalitní LED čelovka je ideálním pomocníkem všude tam, kde potřebujete světlo a nemáte volné ruce. maximální světelný tok LED: neuvádí se fokus: ne IR senzor:...
Doporučená nabídka E-Elektromateriál

Skladem • 1 varianta91 Kč89 % • 468 recenzíDalší informace

LED

• , zakoupeno v SvětSoučástek.cz

• Svítí jak má. Dobrý dosvit.

• volba intenzity světla podle počtu zapojených diod -3 polohy
    • při práci se nemusím starat, kam umístím světlo
    • směr světla - kam koukám, tam svítí
    • možnost využití za tmy na silnici - otočím lampu dozadu

potřeboval jsem zdroj světla při práci a zatím jsem velmi spokojen
    doporučuji každému, kdo si potřebuje posvítit v prostoru bez zdroje světla a nebo za my na cestě

horší vsunutí baterií....celkvě spokojenost za super cenu

LED

• maximální světelný tok LED: neuvádí se
  • fokus: ne
  • nárazuvzdorná do 1 m: neuvádí se
  • rozměr: 100 × 90 × 55 mm
  • prodejní obal: 1 ks, blistr
  • maximální světelný tok produktu: až 80 lm
  • napájení: 3× AAA 1,5 V (mikrotužka)
  • nabíjecí: ne
  • hmotnost: 125 g
  • použití: univerzální, hunting
  • zdroj světla: 18× LED + 2 červené LED průměr 5 mm
  • materiál: ABS plast
  • energetická třída: neuvádí se
  • záruční doba: 2 roky

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v SvětSoučástek.cz

• Svítí jak má. Dobrý dosvit.

• volba intenzity světla podle počtu zapojených diod -3 polohy
    • při práci se nemusím starat, kam umístím světlo
    • směr světla - kam koukám, tam svítí
    • možnost využití za tmy na silnici - otočím lampu dozadu

potřeboval jsem zdroj světla při práci a zatím jsem velmi spokojen

horší vsunutí baterií....celkvě spokojenost za super cenu

• nekvalitní provedení
    • zbytečně velké množství diod ( zkracují dobu svícení )

Po dvou týdnech používání se nejak podivně "zaseklo" tlačítko vypínače. Ani při pokusu o domácí ( nicméně odbornou ) opravu se ho nepodařilo rozchodit.

Absurdní množství diod. Bohatě stačily tři nebo čtyři a doba použití mohla být výrazně delší. Takhle svítí sice více, ale kratší dobu.

Celá plastová skořepina nápadně nelícuje a typ plastu je typicky křehký, jako u nejlevnějších výrobků z Číny.

• na obrovskou velikost a váhu malý výkon
    • uložení baterií
    • nevhodně umístěné těžiště

Výměna baterií je dost krkolomná.Čelovka je opravdu hodně těžká a navíc má těžiště daleko vepředu což zapříčiňuje nejen sklápění ale i celkově nízký komfort nošení.Na tak velikou a těžkou věc není světelný výkon nijak oslnivý,i (relativně)levné čelovky s jednou výkonnou LED ji v tomto běžně překonávají.Podle mého názoru nevhodná zastaralá kocepce.Výhodná je jen cena

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• -blikající bezpečnostní červené světlo
    • -několik režimů svítivosti
    • -dlouhá výdrž baterií
    • -po čase některé uzávěry u baterií špatně drží
    • -předcházející výrobky měli vyšší svítivost diod

-vynikající do auta,na dovolenou, dětem na kolo, na tábor, na večerní pobíhání
    - výborné do firmy, zaměstnání, na stavbu , do sklepa, do podhledů na svícení, na lyžování, večerní bruslení a pod.

• Dobrá svítivost
    • Tři mody
    • Polohování čelovky
    • Nízká cena
    • Způsob vkládání baterek

Tuto čelovku máme doma již přes dva roky. Za tu dobu jsme u ní měli baterky třikrát. Výměna baterek je podle mne velice obtížná. Mnohem praktičtější by bylo udělat čelovku na dvě baterky, která by se tam vkládali přímo. Zde musíte odšroubovat kulovitý uzávěr, který samotný jde o sobě velice špatně. Baterie vložíte do modulu, který tam opět zasunete,. Celá operace může trvat i několik minut, což je věc, která mi na čelovce vadí nejvíce. Nastavitelnost obvodu je velice jednoduchá a tak si během několika vteřin můžete gumu dotáhnout nebo povolit podle aktuální potřeby. V zimě si nedovolím vyjet na noční lyžování bez této čelovky. Některá místa jsou stále tmavá, ale tato čelovka je bez problémů osvítí a vím tak zpříjemní zážitek. Doporučuji, nejen díky nízké ceně.

• levné
    • už několikrát jsme ji měnili za nový kus

tento výrobek opravdu odpovídá své ceně. když jsem ji v obchodě kupovala, s prodavačkou jsme zkoušely, která z těch, co jsou na prodejně bude fungovat. nakonec jsme natrefili na tu třetí. ale ta opravdu funguje. má několik režimů svícení. ale neočekávejte od ní nějaké zázraky. svítí na jedny baterie i docela dlouho. designově nic moc, ale za těch pár korun se to vyplatí.navíc na ní jsou dva roky záruky, takže s reklamací by neměl být problém.

Čelovka je super, když potřebuji volné ruce třeba při stavění stanu, vaření, hledání čehokoli. Snadno se pomocí gumového pásku uchytí na hlavě nebo jiném předmětu, třeba na batohu při jízdě na kole. Má LED světla, takže svítí jasněji než obyčejné žárovky. Také má víc režimů, přepínání je jednoduché a světlo může být bílé nebo červené.