Energizer Vision HD+ Focus

Energizer čelovka Vision HD+ Focus Headlamp 3AAA LED 400lm 3h Praktická a výkonná čelovka Energizer Vision HD+ Focus Headlamp LED. Ideální pro použití v práci, doma, vhodná na...
Garantovaný nákup z Knifestock

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 142 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 24 273 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 2 274 recenzíDalší informace

• zatím jsem paměť neobjevil, nebo nepochopil

hezky svítí, od paměti jsem si sliboval víc

• , zakoupeno v U Habakuka

• Dárek pro vnučku, již ho
    • využila a byla spokojená.

Režimy svícení
400 lm
Doba svícení
3 h

Energizer čelovka Vision HD+ Focus Headlamp 3AAA LED 400lm 3h

Praktická a výkonná čelovka Energizer Vision HD+ Focus Headlamp LED. Ideální pro použití v práci, doma, vhodná na kempování nebo na trek. Vzhledem k malé hmotnosti vhodná pro běh, pohyb ve složitém terénu i každodenní použití. Specifikace:

• Kompaktní velikost
  • Nastavitelná čelenka
  • Lehká a pohodlná na nošení
  • Digital Focus: plynulé přepínání mezi koncentrovaným a širokým paprskem světla
  • Výkonný paprsek, až 4x jasnější než standardní technologie LED
  • 5 režimů světelných módů s pamětí posledního nastavení
  • 3x bílá LED a 2x červená LED dioda
  • V dešti voděodolná
  • Odolná vůči pádu z výšky 1 m
  • Napájení: 3x mikrotužkové AAA baterie / LR03
  • Délka svícení až 3 hodiny
  • Dosvítí až 85 metrů
  • Lumeny(jas): 400 lm Napájení 3xAAA baterie, baterie jsou součástí balení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč96 % • 1 350 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

Nekoupila jsem, vrátila

• zatím jsem paměť neobjevil, nebo nepochopil

hezky svítí, od paměti jsem si sliboval víc

• , zakoupeno v U Habakuka

• Dárek pro vnučku, již ho
    • využila a byla spokojená.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč96 % • 1 350 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Eneshop.cz

• Dobrá kvalita
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• svítí dostatečně,vypadá že vydrží a ani voda jí nevadí-déšt'
    • nevím

určitě hodně dobrá čelovka uvádí se na obalu 315lm ale ve skutečnosti má 250lm ale svítí dostatečně...doporučuji i na tvrdý trénink a běh v lese :-)

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• Desing,
    • Přisvěcuje do očí !!!!
    • Hůře hmatatelné tlačítko ovládání

Největší průšvih vidím v přisvěcování do očí. To je opravdu rarita se kterou jsem se ještě u čelovek nesetkal. Nosil jsem ji na běhání a musel pořídit jinou. Nechápu jak někdo muže něco podobného vyrobit. přál bych šéfům a vývojářům Energizeru, aby ji museli nosit celé noci a nešla jim sundat ani vypnout.

• Přiměřené rozměry
    • Nastavení intenzity/směrovosti světla s pamětí
    • Třetí čelovka Energizer, se kterou jsem spokojen
    • Možná mírné místní zabarvení světla
    • Trochu svítí dolů na brýle

Je to již třetí model, co jsem během skoro deseti let koupil, a pokaždé jsem byl spokojen. Když jsem viděl tu nabídku všelijakých možných čelovek, ze kterých si člověk neumí vybrat, šel jsem i tentokrát na jistotu a do vyhledávače zadal energizer.

Tím, že trochu svítí dolů, zhoršuje viditelnost tím, jak se světlo od brýlí odráží přímo do očí. Podobně nepříjemné je to za mlhy/deště. Řešením je dát si čelovku na klobouk.

• Příjemný desing
    • Když ji otočíte víc nahoru svítí vám do nebe a ne na cestu. Když ji vrátíte aby svítila na cestu, tak vám zas přisvěcuje do očí, což je nepříjemné.

S něčím takovým jsem se ještě u čelovek nesetkal !

• , zakoupeno v MALL.CZ

• při použití opravdu svítí dle potřeby
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Lehký, vyhovující potřebám rekreačního sportovce (běh, lyžování, cyklistika).