Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze Fenix HM51R Ruby

Ověřené recenze Fenix HM51R Ruby

Ověřený zákazník Kronium

Přidáno: 24. října 2018

Zakoupeno v Kronium

• Velmi dobrat zkušenost s novějším modelem čelovky HM50R.
  • Především oceňuji možnost dokoupení nabíjecí baterie, která umožňuje nabíjení samostatně,nezávisle na svítilně,kterou tak lze používat s jinou baterií.
  • Přidané červené světlo
  • Jediná drobnost, která mi osobně schází, v porovnání s předchozím modelem, je funkce postupného snižování jasu, při vybíjení baterie.

Reakce obchodu  Kronium

jsme rádi, že jste s čelovkou Fenix HM51R spokojen :) Z našeho pohledu se nejedná o novější model HM50R, ale spíše sesterský. Pro uživatele, kteří preferují snižování jasu s delší výdrží je nadále nejlepší verze HM50R. Naopak HM51R jsme navrhovali právě s ohledem na uživatele, kteří preferují konstantní regulaci výkonu. Podrobnosti o dalších rozdílech mezi oběma modely lze nalézt zde: https://www.kronium.cz...

Fenix HL60R

Fenix HL60R