Fenix HM65R-DT

Nezbytným doplňkem každého aktivního běžce je kvalitní čelovka. Ta od značky Fenix vyniká dvěma reflektory s dosvitem až 170 m, vysoce odolnou konstrukcí a USB-C nabíjením...
2 687 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z FERRINO

Skladem • Více variantZdarma99 % • 1 096 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 42 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 2 189 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 63 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma96 % • 34 938 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 450 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaZdarma96 % • 5 137 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 7 019 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč100 % • 1 419 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 185 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 538 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace

Nabíjecí čelovka Fenix představuje ideální doplněk pro běžce trénující i za tmy. Má dva dálkové reflektory lišící se teplotou světla, které dohromady nabízí výkon až 1500 lumenů a dosvit 170 metrů. Pyšní se praktickým páskem s rotačním kolečkem – čelovku tak velmi jednoduše upravíte jednou rukou. Vyrobena je ze spolehlivé magnéziové slitiny, jež jí propůjčuje lehkost a vysokou odolnost. O rychlé nabíjení se postará 3400 mAh akumulátor, který nabijete pomocí USB-C kabelu.

2 reflektory s různým světelným odstínem

Tahle čelovka je unikátní především svou konstrukcí se dvěma dálkovými reflektory. Jeden nabízí studenější bílé světlo (cca 6500 K), druhý pak teplejší bílé světlo (cca 3000 K). Hlavní reflektor disponuje světelným tokem až 1300 lumenů, ten menší nabízí 400 lumenů. Jednotlivá světla můžete společně kombinovat a dosáhnout dohromady výkonu až 1500 lumenů a dosvitu 170 metrů.

Nabijecí

• příjemné přepínání programů
    • nabíjení přes USB-C
    • utahování BOA kolečkem
    • pěkná barva pásku oproti standardním oranžovým nebo červeným
    • (subjektivní) ale za mě by mohl být dálkové světlo více do dálky a širokoúhlý více do šířky
    • zatím neexistuje nástavec na helmu jako pro starší verzi HM65
    • možnosti náklonu světla nejsou tak jemné jako u jiných čelovek Fenix - jde pouze po předem daných stupních
    • škoda absence červené diody

Za mě super čelovka. Mám doma HM23, kterou primárně používám na běhání, a hodně mi vadily dvě věci - slabé světlo a při přepínání režimů jednou rukou jsem se buďto oslňoval nebo nic neviděl na pár sekund.

Tohle s touto čelovkou odpadá. Svítí super, širokoúhlé světlo je krásně teplé a příjemné, dálkové zase dokáže osvítit do dálky. Za mě by mohl být širokoúhlý více do šiřky a dálkové více do dálky, připadá mi, že kromě odstínu světla, se poměrně překrývá. Ale to může být dost subjektivní.

Trochu jsem se na začátku bál BOA kolečka, ale musím říct, že oproti normálnímu pásku se super ovládá, když cítím, že padá nebo nějak nedrží, jen trochu dotáhnu. Obecně je čelenka méně pružná v porovnání s HM23, ale není to něco omezujícího. Pásek je taky širší, takže ačkoliv je čelovka na běhání už relativně těžká, není potřeba mít pásek přes hlavu a drží krásně na hlavě.

Co se nedostatků týče, v porovnání s HM23 tato čelovka má odstupňované kroky, jak bude svítit, není možné si tedy pohrát s úhlem. Na druhou stranu to nevidím jako úplné negativum, už jsem se naučil na jaký stupeň musím čelovku nastavit, abych dosáhl úhlu, který potřebuji.
    Hodně mě mrzí absence červeného světla, to by pak byla úplně top čelovka. Sklopená čelovka rozsvícená v nejnižším režimu je ale relativně uspokojující alternativou.
    U Fenixe jsem zatím taky neviděl nástavec na helmu na kolo, jako má například HM65, ale snad je to jen otázka času. Na chvíli nebo kousek terénu pro lepší přehled určitě vydrží, na pravidelné výpravy do divočiny bych ale volil něco jiného.

• , zakoupeno v Kronium

Ľahká ovládateľnosť, dlhá výdrž, dva druhy svetla (biele a "žlté"). Na danú veľkosť sa ešte stále dá nosiť prijemne na hlave.

• perfektní není co dodat
    • Není

Bezvadně slouží, ke svému účelu

Nabijecí
Režimy svícení
Běžecké
LED

Kvalita, která vydrží

Čelovka Fenix je zhotovena z magnéziové slitiny, která vás překvapí svou lehkostí a zároveň pevností. Odolá prachu, pádům a dokonce i vodě do hloubky 2 metrů. Ultra čistá čočka z tvrzeného skla je doplněna o antireflexní povrch.

Kvalita, která vydrží

Pohodlně se nabíjí

Součástí vybavení je Li-ion akumulátor s kapacitou 3400 mAh, který dodá čelovce potřebnou energii. Nabijete ji jednoduše, a to pomocí USB-C kabelu. V případě potřeby však můžete opatřit i jednorázovými bateriemi.

Pohodlně se nabíjí

Jednoduše nastavitelná

K úpravě čelovky na vaší hlavě vám postačí jediná ruka. Má praktický široký popruh se Sport Fit Systémem a rotačním kolečkem, pomocí kterého snadno nastavíte jeho délku. Nechybí ani bezpečnostní reflexní prvky, díky kterým budete dobře vidět, i když zrovna čelovka nesvítí.

Jednoduše nastavitelná

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 2 988 recenzíDalší informace

Pokud máte rádi noční toulky přírodou, tak by vám zajisté neměla chybět kvalitní čelovka. Fenix HM65R-DT nebula je nezbytným doplňkem při stanování, venkovních aktivitách, nebo dokonce při domácích pracích. U této čelovky můžete počítat s výkonem 1500 lm, což potřebují záchranáři a nároční sportovci. Její světelný dosvit dosahuje až 170 m. Kapacita vnitřní baterie dosahuje 3400 mAh, díky tomu je zajištěna výdrž až 300 h. K tomuto modelu nemusíte pořizovat baterie, disponuje vnitřním nabíjecím akumulátorem. Řadí se tak do kategorie nabíjecích čelovek. S touto čelovkou je vhodné chodit i do deště i vlhkého prostředí, jelikož je voděodolná. Důležité funkce čelovky Fenix HM65R-DT nebula Čelovka Fenix HM65R-DT nebula disponuje výkonem 1500 lm Maximální dosvit je 170 m Čelovka bude mít životnost až 50000 h Odolná čelovka Baterie disponuje kapacitou 3400 mAh Baterie typu 18650/CR123 Maximální výdrž baterie až 300 h Čelovka disponuje stupněm krytí IP68 Její hmotnost je 141 g Fenix HM65R-DT nebula má 2 LEDky...

• , zakoupeno v 4camping

• škoda absence červené diody

• perfektní není co dodat
    • Není

Bezvadně slouží, ke svému účelu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 2 988 recenzíDalší informace

• světelnost
    • váha, na to že je kovová tak konkuruje plastovým modelům
    • robustní provedení
    • sedí perfektně na hlavě
    • forma utahování BOA je dokonalá
    • lze jednoduše vyměnit baterii
    • ideální světelný kužel do dálky/do šířky pro noční běh
    • výdrž na jedno nabití
    • trochu dražší, ale v kontextu poměr cena/výkon pořád OK

Koupil jsem už třetí kus

Prostě skvělá čelovka