GP Batteries PH14

Nabijecí
Režimy svícení
LED

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Má červené světlo, což je nezbytné v letních nocích, kdy je hodně hmyzu - na červené světlo hmyz nejde, takže vám nenalétává do obličeje jako když si svítíte bíle.
    • Je malá a lehká a vejde se mi do malé kabelky.
    • Je na tužkové baterie, které se dají koupit téměř všude, takže se nemusíte obávat vybití ani když jste na delší dobu v přírodě bez možnosti nabíjení. Vždy můžete mít náhradní baterie sebou v kapse.
    • Reflexní páska je fajn vylepšení, člověk se cítí bezpečněji, když se dostane do blízkosti silnice.
    • Neoslňuje ze shora oči jako má předchozí čelovka.
    • Vypadá odolněji a voděodolněji než předchozí čelovky, které jsme pro jejich škvíry a křehkost vrátili.
    • Nemá zoom a bohužel je nastavena na úzký paprsek, což je v nočním terénu dost nepraktické. Hodil by se širší rozptyl.
    • Je velice nepohodlně tvarovaná, během chvíle mě z ní rozbolela hlava a měla jsem z ní otlačeniny uprostřed čela (nádhera...) Musela jsem si ji vylepšit kusem molitanu (což vypadá ošklivě). Pánové designéři ji asi ani neměli na hlavě, jinak by ji takhle nemohli navrhnout.
    • Přepíná se do červeného režimu nekonečně dlouhým stiskem tlačítka. Pokud potřebujete světlo rychle, tak červené vůbec nebudete používat...

Fajn poměr ceny a kvality, splňuje má očekávání (červené světlo + AAA baterie), ale je nepohodlná (dá se to vylepšit) a příliš zazoomovaná (což se vylepšit nedá).

Nabijecí
Režimy svícení
LED

Kvalitní LED čelovka GP Xplor PH14, 200 lm za 449 Kč.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Je malá a lehká a vejde se mi do malé kabelky.
    • Neoslňuje ze shora oči jako má předchozí čelovka.