Recenze LEDLENSER MH10

Ověřený zákazník PRIME sport expert

Lukáš

Přidáno: 25. listopadu 2018

Zakoupeno v PRIME sport expert

Se značkou LEDLENSER mám mnohaleté zkušenosti, proto když jsem se rozhodoval a vybíral novou čelovku, tak MH10 byla jasná volba. A to nejen proto, že je skladná, poměrně lehká, má dlouhou výdrž a brutální výkon, ale taky proto, že v balení obsahuje mnoho příslušenství. Již při vybalovaní z krabičky na člověka dýchne luxus a preciznost německého zpracování.
Tato čelovka je vynikající nástroj pro velké množství aktivit, jako třeba cyklistika, rybaření, noční turistika, táboření a mnoho dalších, kde je potřeba mít ruce volné. Je odolná vůči stříkající vodě a lithiová baterie, ze které je napájena, si zachovává slušné výkony i v mrazivém počasí.
Potěší tři světelné režimy (změna světelného toku 600, 250 a 10 lumenů), které se přepínají stiskem tlačítka na čelovce a lze nastavit přepínání vzestupné nebo sestupné. Dále velmi užitečné a rychlé zaostření světelného kužele, který při rozostření osvítí opravdu úctyhodnou plochu před Vámi, a naopak při zaostření dosvítí čelovka údajně až 150 m (osobně jsem zatím maximální dosvit nezkoušel, ale i z běžného svícení jsem byl naprosto nadšen).
Značku LEDLENSER mohu jenom doporučit, i přesto, že její produkty nepatří k těm levným. Opět je ale třeba si uvědomit, že výrobce těmito produkty míří k nejvyšším příčkám středních a vyšších tříd, navíc garantuje 7 let záruku. Spolehlivost a funkčnost je pro mne důležitá a rád si připlatím s vědomím, že produkt mi bude sloužit celý život.

Ověřený zákazník Ráj myslivců

Stejskal

Přidáno: 25. června 2018

Zakoupeno v Ráj myslivců

• Dostatečně výkonná čelovka na většinu činností
  • Kvalitní zpracování
  • Dlouhá záruka

www.michalkupsa.cz

Přidáno: 23. dubna 2018

Čelovka LED Lenser MH10 - uživatelská recenze | Michal Kupsa

Moje vlastní uživatelská recenze pohledem běžného uživatele po delším použití.

Celá recenze na www.michalkupsa.cz
Ověřený zákazník BestArmy

Přidáno: 5. března 2018

Zakoupeno v BestArmy

• výkon/cena

Přidáno: 1. března 2018

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Velmi pěkná čelovka, kvalitního provedení, příjemně padnoucí, s rovnoměrným rozložením hmotnosti po obvodu hlavy, multifunkční, intuitivně se ovládající. Funkce i svitivost o.k. Pouze jsem neměl možnost vyzkoušet limity akumulátoru. Nasazování barevného filtru však raději realizovat v domácích podmínkách než v terénu (technicky obtížnější - možná jde jen cvikovou záležitost) jedná se však pouze o marginální problém, který hodnotu výrobku nikterak nesnižuje.

Pepa

Přidáno: 8. ledna 2018

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Trochu větší a těžší než starší čelovka od LedLenseru

Přidáno: 30. prosince 2017

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Super čelovka, nemá konkurenci.

Ověřený zákazník ECstore.cz

Přidáno: 15. prosince 2017

Zakoupeno v ECstore.cz

• vysoký světelný výkon
  • jednoduchá regulace kuželu osvětlení
  • i při nejnižším světelném toku dostatečná viditelnost
  • dlouhá výdrž dobíjecího zdroje

zatím žádná

Reakce obchodu  ECstore.cz

Svítí opravdu extrémně. Více o svítilně zde:

Ověřený zákazník imusicdata.cz

Přidáno: 6. listopadu 2017

Zakoupeno v SUN Sport 2000

• Dlouhá výdrž baterie
  • 600lm
  • Nemá blikací mod, ale to vůbec nevadí.

doprirody.praktic...

Přidáno: 28. října 2017

Ledlenser MH10 je čelovka na skaly, beh i do kempu » Prakticky.sk

Čelovka Ledlenser MH10 je šikovným svietidlom do terénu s výborným nakrytím svetelného kužeľa. Zvolíte si jeden z trojice svetelných výkonov, nastavíte šírku kužeľa a ak v prípade potreby pridáte aj farebný filter, máte na dlhé hodiny pomocníka, ktorý vám zaistí výbornú viditeľnosť nielen v tme, ale aj v opare či daždi. Páči sa nám odolné vyhotovenie, šikovné puzdro, ako aj veľká výdrž akumulátora, ktorý výrobca pribalil v slušnej, 3400 mAh kapacite.

Celá recenze na doprirody.praktic...
Ověřený zákazník SUN Sport 2000

MCsoft