Ledlenser SEO 5

Světelný tok
180 lm
Doba svícení
25 h

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Čelovku mám krátce, tak nemohu poskytnout úplně kompltení informace, ale svítí, přepíná, dodali celkme 2 sady baterií AAA. Jaké jsou kvality zatím neověřemo.

Skvělá čelovka ...mám už dohromady tři ...a maximální spokojenost

Světelný tok
180 lm
Doba svícení
25 h

Čelovka má 3 bíle + 1 červenou High End LED diodu, je vybavena pojstkou proti nechtěnému zapnutí a má vysokou odolnost proti vodě (IPX6). Oproti modelo SEO 3 disponuje funkcí plynulého stmívání a si pamatuje poslední nastavení.

Hlavní přednosti:

• LED: 3 x High End LED (bílá), 1 x High End LED (červená)
  • Smart Light Technology
  • Advanced Focus System – plynule reguluje světlo do dálky a kruhové světlo do blízka
  • Výklopná hlava
  • Neoslňující červené LED světlo
  • Výměnná čelenka
  • Karabina
  • Pojistka
  • Vysoká úroveň pohodlí
  • Nízká hmotnost

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Skvělá čelovka ...mám už dohromady tři ...a maximální spokojenost
    Doporučuji !!!!!!!!!

• Svítivost
    • Skladnost
    • Fokus
    • Akumulátory
    • Pratelnost čelenky (je to trochu rébus, chvíli mi to trvalo, ale jde to!)
    • Lehkost

Nikdy jsem žádnou čelovku neměl až mi SEO3 koupila švagrová k Vánocům a nemůžu si ji vynachválit. Používám ji dost často (dílna, kůlna, půda atp. Všude kde je málo světla.)
    Od té doby jsem si již koupil tři různé baterky od Ledleseru a jsem s nimi velmi spokojen.
    SEO5 jsem teď objednal dětem. Výprodejní červená za 540Kč je skvělá cena. A čelovka se aspoň neztratí v trávě :-) - sám mám zelenou.

• Dlouhá výdrž, snadná obsluha i pro malou dceru, svítí v celku dost pěkně, dlouhá záruka a to bych opravdu vyzdvihl, jelikož zhruba více jak po dvou letech užívání se ulomil plastový zobáček krytu baterií. Musím pochválit zastoupení ledlensru v ČR, jelikož reklamace proběhla v pořádku a byla uznána. Ledlenser si opravdu ručí za kvalitu

doporučuji cokoliv od ledlenseru

jednoduchost

• , zakoupeno v 4camping

Vybral jsem dle testu a musím pouze souhlasit.
    Svítí pekelně.
    Výdrž jsem nezjistil, stále mám původní baterky :-)
    Malá, lehká, výkonná.
    Pod zemí v katakombách jsem využil i kloub.
    Nenapadá mě nic negativního.

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

Hledal jsem čelovku na běhání v noci a koupil jsem dobře, svítí skvěle.

• , zakoupeno v BestArmy

Skvěle svítí;
    Zaostřování čočkou je rychlé a velmi užitečné pro různé druhy použití;
    Červené světlo je také užitečnou věci;
    Na ovládání si člověk musí zvyknout, ale funguje spolehlivě a je snadno zapamatovatelné;
    Doma mám tři čelovky (Petzl, Mammut a Ledlenser) a tato je bezkonkurenčně nejlepší.

• , zakoupeno v 4camping

• perfektně svítí
    • výkonná čelovka
    • dobrá na běh
    • lehoučká
    • cena :)

Zatím nemám nic, co bych čelovce mohla vytknout. Běhá se mi s ní dobře. Možná během větších a prudších seběhů se trochu hýbe, ale nepadá a spíše drží. Líbí se mi, že si můžu nastavit intenzitu a rozptyl světla a svítí fakt hodně dobře :)

• , zakoupeno v Žárovky.cz

• Vysoce výkonná ledka, možnost nastavení intenzity svícení a čelovka si to zapamatuje (dvě nastavení - plný výkon a nastavený), ostření, červené světlo, sklápění světla, přepravní pojistka, v balení 2x kvalitní baterie,..