Ledlenser SEO 7R

Čelová svítilna LEDLENSER SEO 7R od svých předchůdců podědila všechny důležité vlastnosti jako je odnímatelná čelenka, červené světlo nebo intuitivní ovládání. K tomu všemu...
1 971 Kč

• , zakoupeno v ECstore.cz

• prostě dobře svítí

• lehká čelovka, výborná vzdálenost osvětlení
    • zatím nic

Velmi lehká čelovka s výborným dosvitem bílého světla a je opatřena i červeným světlem. Pokud ji máte jako dárek, nemusí se vybalovat a přesto ji můžete vyzkoušet, zda je v pořádku, než ji darujete . Cena odpovídá kvalitě . Mám ji v modré i černé barvě a obě jsou pěkné.

• Prvý dojem výborná.

Nabijecí
Režimy svícení
Běžecké
LED

K tomu všemu je ovšem doplněna o dobíjecí Li-Ion baterii, kterou lze nabíjet z notebooku, v autě či přímo ze sítě. Vylepšení doznal také výkon a tím i dosah. Samozřejmostí je také zvýšená odolnost pro použití za každého počasí v každém ročním období. Sviť, čelovko, sviť Vysoce kvalitní LED diody dokáží svítit na vzdálenost až 130 m s výkonem 220...

• , zakoupeno v ECstore.cz

• prostě dobře svítí

• lehká čelovka, výborná vzdálenost osvětlení
    • zatím nic

• dobrý poměr svítivost/váha/výdrž
    • chtěl jsem červenou diodu kvůli hvězdám (koukání do mapy hvězdné oblohy)
    • nabíjecí
    • změna kuželu světla
    • asi jsem divnej neboť jsem to ještě od nikoho nečetl ale mě vadí sklon světla neboli že nesvítí rovně dopředu. Dá se již pouze sklonit a když jdu do kopce tak vidím max pod nohy a pokud se chci podívat dopředu neboli trochu nahoru tak si zalomím hlavu a tak se prostě chodit nedá. Ale Petzl to dělá stejně, tak to bude asi mnou.
    • režim přepínání mezi červenou a bílou diodou takové divné ale dá si zvyknout.
    • nemá stav akumulátoru - když pak doma laborujete jestli nabít nebo to bude stačit?

měl jsem předtím Silvu (kterou jsem dostal ze Švédska po vrácení krokoměru) a velká spokojenost. Proto jsem se rozhodl připlatit za značku. Chtěl jsem kvůli koukání do mapy hvězdné oblohy červenou diodu a dobíjení. Fenix nemá červenou diodu, Petzl zas skoro nikde dobíjení. Tahle byla dražší dost jsem váhal a to hlavně ohledně sklonu (Silva se vyklápěla nahoru i dolů prostě skoro kolem dokola). Zkoušel jsem na jaře během vícedenních přechodů Javorníků a poté Jeseníků. Ale vždy jen večer a ráno - vaření balení věcí atd. prostě takové to popocházení kolem. A byl jsem spokojen. Teď po pár nočních pochodech jsem zjistil že to na chůzi pro mě není prostě se mi zdá že mi to svítí jen pod nohy. Zejména úzký kužel mi je potom k ničemu.
    Komu nevadí tohle tj. měl podobně tvarovanou předtím nebo již má s nimi zkušenost tak výborná čelovka. Hlavně tedy ta regulace kuželu světla ta je skvělá.

• Prvý dojem výborná.
  • , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Perfektně svítí a sedí na hlavně. Je výklopná, což ještě zvyšuje komfort. Je nabíjecí přes USB.
    • nevím
  • , zakoupeno v imusicdata.cz

• Lehká , optický zoom , velká svítivost
    • POZOR při maximálním světelném výkonu svítí na dobíjecí akumulátor pouze cca. 2 hodiny, tlačítkové ovládání výkonu svícení nic moc - kolečko bylo lepší

• Perfektní čelovka, nemá chybu
  • , zakoupeno v LEDshop.cz

• Sice je drazsi,ale za tu kvalitu se vyplati pustit nejakou tu kacku.
    • Neshledal jsem.

Doporucuji na 100%

• , zakoupeno v VIPceny.eu

Splňuje vše, co je uvedené v popisu produktu.
    Myslím, že splní očekávání na lyžích i při běhu.

• , zakoupeno v VIPceny.eu

Svítí pěkně a vydrží dlouho