NiteCore HC50

Režimy svícení
LED

• , zakoupeno v EUROLAMP

• Profesinální čelovka na stavbu, do práce, také pro zábavu, outdoor, turistiku. Vodotěsná.
    • Váha s baterií cca 180gr.

Doporučuji.

• , zakoupeno v led-expert

• Zatím nejlepší čelovka co jsem kdy měl možnost vyzkoušet a bylo jich hodně.
    • Po cca ročním používání ji jen mohu dále doporučovat dalším zájemcům.

Kvalitní provedení, intuitivní ovládání, výborně rozloženy stupně výkonu, vodotěsnost do cca 1 m, perfektně vyřešené naklápění svítilny - žádné plastové zoubky, dorazy a tak podobně. Napájení pouze jedním výkonným článkem 18650, umístěným přímo v těle čelovky - žádné kabely a pouzdra na baterie.

• Dobrý pásek na hlavu
    • 5 módů svícení a 2 s led diodami
    • dobrá svítivost
    • výdrž
    • nárazuvzdornost
    • vodotěsnost

Prostě pokud chcete kvalitní čelovku do terénu, vřele doporučuji.
    Lze využít u spousty sportovních aktivit a jiných.
    Cena mi příjde férová. Řídím se heslem - nejsem tak bohatý aby jsem kupoval levné věci.

Režimy svícení
LED

Specifikace

Navrženo pro pěší turistiku, horolezectví , kempink a rekreaci ve volné přírodě obecně

Celokovová vysoce výkonná duální čelová svítilna

Hliníkové tělo svítilny je velmi robustní a poskytuje vynikající výkon chlazení LED

LED CREE XM-L2 (T6)

Napájení z jediné Li-Ion 18650 dodává výkon LED - 565 lumenů

Vysoce výkonný řídící a regulační obvod poskytuje až 400 hodin svitu

Vlastní navržený optický systém produkuje mimořádně široký vyzařovací úhel 100°

Lehké pouzdro poskytuje  90°svislý pohyb osvětlení, eliminující mrtvé zóny

Přímý přístup k druhému režimu Červené LED s dobou provozu až 145 hodin

Ovládání jediným tlačítkem, dvoustupňový spínač je mimořádně uživatelsky příjemný

Výběr z deseti rychle přepínatelných režimy jasu

Integrovaný indikátor napájení zobrazující zbývající energii v akumulátoru (červená/ zelená LED)

Indikátor napájení také zobrazuje napětí baterie s přesností na 0,1 V

Integrované teplotní čidlo a inteligentní řízení teploty zajistí stabilní a bezpečné používání

Vysoce účinný regulační obvod poskytuje stabilní výstupní výkon

Tvrzené ultra čisté minerální sklo s antireflexní vrstvou

Tělo vyrobeno ze slitiny leteckého hliníku

Povrchová úprava – odolný tvrdý elox dle normy HAIII

Komfortní nošení čelovky díky prodyšné nylonové čelence

Vodotěsnost podle normy IPX8 (dva metry ponor )

Odolnost proti nárazu z výšky 1,5 m

Možnost postavení na patní koncovku

Rozměry

• Délka: 86 mm
  • Průměr : 32 mm
  • Hmotnost: 130 gramů (bez baterie)

Příslušenství

Náhradní O-kroužek

NITECORE HC50 je vysoce odolná a výkonná čelová svítilna, která vás díky svým technickým vlastnostem nezradí v i v těch nejtěžších podmínkách. Hlavním zdrojem světla je LED CREE XM-L2 U2 s navýšeným světelným výkonem 565 lumenů a dosvitem až 98 metrů. Jako sekundární světelný zdroj lze využít 2 x červenou LED. Používáním červeného světla neupozorňujete na svou pozici a zároveň nejméně narušujete adaptaci očí na případnou tmu. Perfektní optika a precizní zpracování reflektoru vytváří široký světelný paprsek v úhlu 100°, který uživateli zajišťuje nejen vidění do velké vzdálenosti před sebe, ale taky perfektní periférní vidění. Komfortní ovládání jedním spínačem. Spínač je zapuštěný do těla svítilny a tím se výrazně snižuje možnost jeho poškození. Čelovku lze napájet buď 1x akumulátorem 18650 nebo 2 x bateriemi CR123 (nejsou součástí balení). Tato vysoce odolná čelovka je vhodná pro horolezectví, expediční výpravy, myslivost, kempink a rekreaci ve volné přírodě a všude tam, kde se potřebujete spolehnout na kvalitní zdroj světla.

• Lehké ovládáni. Snadná manipulace a velice kvalitní dosvit. Používám jí na běhání a musím říci, že je skvělá i na kolo.

Produkt jsme vybírali hlavně proto, že se nám líbil a že na něj bylo dost kladných recenzí.

• , zakoupeno v EUROLAMP

• Váha s baterií cca 180gr.

Doporučuji.

• , zakoupeno v led-expert

• Zatím nejlepší čelovka co jsem kdy měl možnost vyzkoušet a bylo jich hodně.
    • Po cca ročním používání ji jen mohu dále doporučovat dalším zájemcům.

• Dobrý pásek na hlavu
    • 5 módů svícení a 2 s led diodami
    • dobrá svítivost
    • výdrž
    • nárazuvzdornost
    • vodotěsnost

Prostě pokud chcete kvalitní čelovku do terénu, vřele doporučuji.
    Lze využít u spousty sportovních aktivit a jiných.

• Výborné provedení
    • Skvělá svítivost
    • Výdrž baterie
    • Krásně sedí na hlavě

Musím podotknout, že po několika letech kupování laciných baterií kolem 200 korun, jsem se rozhodla na běhání pořídit si něco kvalitního a zatím tedy po 3 měsících musím říct že nic lepšího jsem neměla.
    Při běhání drží krásně na čele, spony netlačí ani se neposouvají a má skvělý světelný rozsah!
    Rozhodně se vyplatí připlatit si! Určitě mohu doporučit.
    Už nikdy si nekoupím šunt za pár stovek a předpokládám že tahle svítilna mne přežije...

• Svítí v dobrém rozsahu
    • Dobře sedí na hlavě
    • Velmi dobrá pro práci, kterou vykonávám

Kvalitní čelovka za přiměřenou cenu

• +Svítivost (dostatečně dostatečná i na střední výkon)
    • +Výdrž (v případě nouze měsíc v kuse)
    • +Na baterie 18650 (zdají se mi o dost lepší než klasická áčka)
    • +Odolnost (Vodotěsnost, nárazuodolnost, blbuvzdornost)
    • +Padne jako ulitá a drží na hlavě i když metám kozelce
    • +Kvalitní spínač, halda režimů svícení a jiné vychytávky
    • +Červené LED
    • +Příruba z ohebné "gumy"
    • +Sklon svítilny drží i když skáču parakotouly
    • +Jednoduchá konstrukce, nemá se moc co podělat
    • -Váha s porováním např. Petzlových plasťáků, ale to je relativní, protože při tom co umí je ještě lehká

Kvalitní čelová svítilna do pohody i nepohody.
    Primárně pro někoho, kdo ji využije i jinak než při venčení psů, ale bobky najdu na 20 metrů i kdyby byli maskovaný do tý největší tmy. Jinak moje x-tá čelovka, zatím byla ta předchozí vždycky levnější ale horší, tak sem zvědav, co koupim příště. Tahle jednoznačně best of the best. Vždy jsem dával přednost odolnosti a svítivosti před lehkostí a jednoduchostí - tahle má vše dohromady + velmi kvalitní zpracování. Musim před Nitecore smeknout. Za tu cenu opravdu kvalitka.

• , zakoupeno v LEDshop.cz

• Široký světelný kužel - velmi příjemné světlo
    • Výborné ovládání, paměť režimů
    • Vhodně zvolené světelné režimy
    • Červené LED
    • Odolnost vůči vodě a mech.poškození
    • Trochu větší hmotnost

Dobrá koupě

• , zakoupeno v LEDshop.cz

• Malá, výkonná.
    • Jednoduché ovládání.
    • Indikátor stavu akumulátoru při zapnutí.
    • Indikátor stavu akumulátoru při vložení (s přesností na 0,1 V).
    • Jde krmit dvěma typy akumulátorů (CR123A, 18650)
    • Má i červené diody.
    • Někomu by mohla zdát malinko těžší, ale to jen v porovnání s malými LEDkovými čelovkami

Skvělý zdroj světla, odolný, nevadí mu voda. Vhodný do jeskyní, na cesty a prostě všude tam, kde může být potřeba silný zdroj světla, či slabší, ale dlouho trvající. Červené světlo ocení každý, kdo si kupříkladu kvůli kouknutí do mapy nechce rušit noční vidění očí.