Silva Explore 2

• , zakoupeno v Sport HLUBINA

• Skvěle sedí, neklouže, držela i při běhání v dešti
  • , zakoupeno v Runsport.cz

• lehká, dobře sedí na hlavě, neposkakuje, snadné ovládání i v rukavicích
    • světelné parametry pro běh v lese se psy (lesní cesty, pěšiny, louka) jsou pro mě naprosto vyhovující a to většinu běhu v chladném počasí neustále slzím
    • po cca 10-ti dnech každovečerního používání v podzimním počasí jsem nenarazila na nic co by mě vadilo, vybrala jsem si dobře
    • doteď nic

Dosvit
50 m
72 g
Vodotěsnost
Světelný tok
250 lm

Standardní bílá LED, čevená LED pro nerušivé noční vidění, oranžová LED pro nerušivé noční čtení map. Výhodný poměr výkon / cena. Tři AAA baterie umístěné v těle čelovky. Indikace kapacity baterie. Balení obsahuje držák s klipem pro různé způsoby uchycení a držák na helmu.

• Dosvit: 65 m
  • Světelný tok: 250 lumen
  • Voděodolnost: IPX7
  • Světelný čas: 30h (nejvyšší režim) / 100h (úsporný režim)

Ergonomická čelenka

• Baterie: 3x AAA