Silverpoint Hunter XL15

LED

• , zakoupeno v Mojerybarina.cz

normální čelovka, svítí buď tři diody bílé, nebo dvě krajní červené, plast mi nepřijde zrovna nejkvalitnější
    po pravdě od větnamských spoluobčanů jsme měli za 50 Kč čelovku co svítila víc :-)

LED

Čelovky od prestižní značky SILVERPOINT dominují super cenou a vysokým standartem.

Nabízejí vše od 15 do 150 Lumenů. Jsou ideální pro horolezectví, kempování, rybaření, jizdu na kole, nebo pro chvíle, kdy potřebujete mít vaše ruce volné.

Jejich design skrývá funkčnost, pohyb a myšlenku.Říkají si SILVERPOINT.

Čelovka Hunter XL15 je perfektním příkladem v poměru cena versus kvalita.

Nabízí svítivost až 15 lumenů bílého světla, má dvě červené diody pro noční svícení a je vodé-odolná. Výdrž baterií je kolem 60hodin a běží na tři baterie typu AAA, tedy patří mezi ekonomickou řadu.

Nabizí se zde velká škála využití, turistika, kempování, jízda na kole, tedy pro jakkoukoliv aktivitu.

PARAMETRY

• materiál: ABS
  • typ žárovky: 3x 5mm bílá LED + 2x 5mm červená LED
  • maximální výstup: 15 Lumenů
  • operační režim: bílé světlo/červené světlo/off
  • výdrž baterie: bílé světlo - 60hodin/ červené světlo - 100hodin
  • vodotěsný standart: vodě-odolný
  • dosvit: 20m
  • čočka: reflexní odrazové sklo
  • typ baterií: 3x AAA
  • rozměry: 65x41x40mm
  • hmotnost: 79g včetně baterií
  • barva: černá
  • záruka: 2 roky

2zákazníci nedoporučují produkt

jsem autorka předchozí recenze, takže po roce používání musím říct, že čelovka zas tak špatně nesvítí, ale po pár měsících používání začla blikat jedna dioda, pak druhá a nakonec zůstala funkční jen jedna. čelovku jsem úspěšně reklamovala. Přišla nám tedy nová a po pár měsících úplně stejná závada. S prodejcem jsme se tedy dohodli, na jiném typu čelovky. Ráda bych pochválila obchod Mojerybařina a děkuji jim za vstřícné a rychlé jednání.

• , zakoupeno v Mojerybarina.cz