SingFire SF-535 Cree XM-L T6

Nabijecí

Nabijecí

• Vysoce výkonná LED čelovka SingFire SF-535 přináší bezkonkurenční výkon 800 lumenů a dosvit až 300 metrů. To vše při napájení ze čtyř běžných tužkových baterií (můžete použít i nabíjecí z naší nabídky náhradních dílů). Výborná voděodolnost a digitální konstantní regulace výkonu.Dvě dobře odstupňované úrovně výkonu a jeden zábleskový režim pro upoutání pozornosti a nouzové situace. Čelovka je vhodná pro pohyb v náročném terénu, běh, rybaření, běžecké lyžování, cyklistiku, do podzemí a další sportovní a outdoorové aktivity.Životnost použité LED je až 100 000 hodin! Doba svitu pro maximální svit 3,25h, pro poloviční svit 6h.Lze přidělat na držák na kolo (https://www.celovky.eu/produkt/drzak-na-kolo-pro-celovky-c535-a-c536)
    • Baterie : 4xAA
    • Zoom : ano

• Výborný výkon
      • neintegrovaná baterie
      • nízká cena
      • možnost použít čelovku na přilbě na kolo
      • ne zcela perfektní provedení
      • gumové popruhy se při používání na přilbě na kole vytahají

Produkt jsem vybral na základě osazené LED diody a nízké ceny. Zcela mi vyhovuje, že čelovka používá klasické AA baterie, tři kusy, nikoli 4 jak se uvádí v popisku. Díky tomu odpadá starost o akumulátor. Mohu používat dobíjecí články i jednorázové, takže v případě delšího pochodu si vezmu zásobu baterií a neřeším integrovaný akumulátor. Nicméně asi po roce používání se mi ve vypínači uvolnil kontakt a bylo nutné ho znovu přiletovat, což na druhou stranu zvládne jakýkoliv opravář bez problémů. Gumové popruhy se mi trochu vytahaly po nasazování na přilbu na kolo, což je na druhou stranu logické. Celkově jsem s čelovkou spokojen. Vzhledem k ceně není na co nadávat. Mám spoustu předností, které jsme využil.

• Určitě velmi přijatelná cena. Velmi slušný dosvit ! Světlo skoro jako ve dne .....
      • Na druhý pohled horší zpracování některých detailů.
      • Zůmování jde velmi ztuha.
      • Mohlo by být víc režimů svícení. Ale za tu cenu .....

Za málo peněz relativně hodně muziky. Člověk musí překousnout některé nedotaženosti a určitě bude spokojený.
      Docela by mě zajímalo srovnání se značkovými mnohem dražšími výrobci. Hlavně co se týče zpracování, svítivosti a dosvitu.