Sixtol SX5016

Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Top nabídka

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (29)

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka% Slevový kód69 Kč97 % • 48 031 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta47 Kč95 % • 16 286 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 151 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 1 398 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 815 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 252 092 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 33 323 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč92 % • 8 851 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 436 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby39 Kč98 % • 5 456 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 3 535 recenzíDalší informace

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Nabijecí
Režimy svícení
LED

Recenze

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

NIC

• , zakoupeno v tipa.eu

super svítí

• , zakoupeno v Torriacars

• když jsem ji objednávala, rodina se mi smála. Nyní jsou čepice hitem nejen u vnoučat, dospělých dětí, ale i všech známých, kterým jsme je ukázali

Parametry produktu

Výrobce
Nabijecí
Režimy svícení
LED

Popis produktu

Čepice s čelovkou SIXTOL vám usnadní aktivity v šeru či ve tmě, ať už se jedná o práci, sport, večerní procházku nebo výlet. Místo toho, abyste v ruce drželi baterku, je máte volné a můžete se plně věnovat svým činnostem. Čepice se vyrábí z příjemného bavlněného materiálu. Po vyjmutí zabudované LED čelovky o svítivosti 180 lm (4x45 lm) ji můžete bez obav vyprat.

Hlavní přednosti

• Ideální pro práci, sport a procházky ve tmě
  • Působivá svítivost LED čelovky
  • Na výběr ze 3 režimů svícení
  • Snadné dobíjení
  • Odrazka vzadu na čepici pro větší bezpečnost

Kvalitní výdrž čelovky

Svícení LED čelovky si přizpůsobíte. Snadno si nastavíte jeden ze 3 režimů – 50%, 75% a 100%. Čelovka zvládne svítit až 4 hodiny, poté je třeba ji dobít přes USB vstup.

Odrazka pro větší bezpečí

Abyste byli během nočních výprav co nejvíce v bezpečí, i když máte světlo vypnuté, na zadní straně čepice najdete praktickou odrazku. Ta na vaši přítomnost upozorní kolemjedoucí řidiče aut a motorek.

Specifikace

• Max. proud: 300 mAh
  • USB nabíjení: 2 - 3 h
  • Hmotnost s baterií: 140 g
  • Materiál: 73 % bavlna / 27 % polyester
  • Velikost: univerzální (obvod hlavy 58 cm)
  • Rozměr balení: 13 x 18,5 x 5 cm
  • Barva: růžová

Obsah balení

• 1x bavlněná čepice
  • 1x LED světlo s USB konektorem
  • 1x návod k použití

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

4zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
4 ×
0 ×
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

NIC

• , zakoupeno v tipa.eu

super svítí

• , zakoupeno v Torriacars

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Ideální na večerní nordic walking. Čelovku jsem si musela občas na čepici upravit, trochu tlačila a hlavně po příchodu domů jsem si ji zapomněla sundat a při stažení i s čepicí mi párkrát spadla na dlažbu. Po jednom pádu se už nerozsvítila. Proto jsem hledala na internetu novou čelovku a vykoukla na mě tato úžasná čepice. Rychlé rozhodnutí a skvělá volba.
    • Odrazka vzadu oproti čelovce velkou výhodou
    • Všechny 3 kamarádky, se kterými chodíme na výšlapy, se na mě zlobily, že jsem jim ji taky neobjednala. Už jsem předala odkaz. Budou ji mít všechny.
    • Černou jsem koupila tchánovi k Vánocům. Bude se mu jistě hodit, když chodí obstarávat slepice a králíky.